Genel

Flatart Markalarının Temmuz Ayında Yayınlanan İçerikleri

Dijital Pazarlama Ajansı Flatart’ın sağladığı hizmetler arasında bulunan SEO ve içerik üretimi ile markalar daha geniş kitlelere ulaşıyor. Trafik edinen markaların potansiyel müşterilerine ulaşarak dönüşüm oranlarını artırmaları sağlanıyor ve aynı zamanda kullanıcılara yararlı içerikler sunularak marka algısı güçlü bir konuma getiriliyor. Kullanıcıların eğilimleri ve dönemsel ihtiyaçları baz alınarak Flatart SEO ve içerik ekibinin Temmuz 2020’de [...]

alt text
Bengü Dinçer
alt text

Dijital Pazarlama Ajansı Flatart’ın sağladığı hizmetler arasında bulunan SEO ve içerik üretimi ile markalar daha geniş kitlelere ulaşıyor. Trafik edinen markaların potansiyel müşterilerine ulaşarak dönüşüm oranlarını artırmaları sağlanıyor ve aynı zamanda kullanıcılara yararlı içerikler sunularak marka algısı güçlü bir konuma getiriliyor.

çalışan ofis insanları

Kullanıcıların eğilimleri ve dönemsel ihtiyaçları baz alınarak Flatart SEO ve içerik ekibinin Temmuz 2020’de hazırladığı ve yayınlanan içerikleri ise aşağıda markaların adı altında bulabilmeniz mümkün.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Arcadium Alışveriş Merkezi Blog İçerikleri

arcadium logo

Çağdaş mimari ve çok sayıda mağazasıyla Arcadium AVM yaz sıcaklarında sağlıklı soğuk içecek alternatifleri arayanların imdadına Yaz Sıcaklarına Lezzetli Çözüm: Sağlıklı Detoks İçeceği Tarifleri başlıklı blog içeriği ile yetişiyor.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Baumerk Blog İçerikleri

baumerk logo

İnşaat sektörünün olmazsa olmazı yapı kimyasalları ve yalıtım uzmanı Baumerk sağlam bir bina için hayati önem taşıyan su yalıtımını Yapı Temellerinde Su Yalıtımı Neden Önemli? başlıklı blog içeriğinde sizlere sunuyor.

Aynı içeriği İngilizce okumak isteyenler de Things to Know About Basement Waterproofing başlıklı blog içeriğine göz atabilirler. Siz de bu içerikleri inceleyerek bina temellerinde su yalıtımının önemini öğrenebilirsiniz.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Çam Otel Blog İçerikleri

çam otel logo

Ankarada doğayla iç içe huzuru bulabileceğiniz Kızılcahamam’da 5 yıldızlı termal otel lüksü sunan Çam Otel için hazırladığımız blog içerikleri listesini aşağıda sıralıyoruz:

Temmuz 2020’de Yayınlanan Doğtaş Blog İçerikleri

Doğtaş logosu

Mobilya sektörünün güvenilir markalarından Doğtaş modern çizgisi ve şıklığı bir araya getiren parçalarıyla yurt içi ve yurt dışında sektöre yeni bir dokunuş kazandırmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra ev dekorasyonu farklı mobilya trendleri ve seçimleri hakkında blog içerikleriyle evinizde tarzı yakalamanızı kolaylaştıracak yaratıcı fikirler sunuyor.

Evinizi güzelleştirmek ve farklı ipuçları edinmek için siz de;

Temmuz 2020’de Yayınlanan Kuruyemiş Borsası Blog İçerikleri

kuruyemiş borsası logo

Taze toptan kuruyemişin adresi Kuruyemiş Borsası uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra ilgi çekici ve bilgilendirici blog içerikleriyle de göz önüne çıkıyor.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Liva Pastacılık Blog İçerikleri

Liva Pastacılık logosu

Ankara’nın en leziz pasta ve tatlılarını üreten Liva Pastacılık eşsiz lezzetlerinin yanı sıra ilham verici blog içerikleriyle de gününüze lezzet katmaya devam ediyor.

Doğum günlerinin sembolü doğum günü pastası için hem damağa hem göze hitap eden bir tarif arıyorsanız Gösterişli ve Pratik Doğum Günü Pastası Tarifleri başlıklı içeriği mutlaka incelemelisiniz.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Matbuu Blog İçerikleri

Matbuu logosu

Türkiye’nin ilk online matbaası Matbuu hızlı ve kaliteli baskı ile temassız matbaacılık sunarken aynı zamanda blog içerikleriyle bireysel kullanıcıları kurumsal girişimleri çeşitli konularda bilgilendirmeye devam ediyor.

Temmuz 2020’de yayınlanan Matbuu blog içeriklerini gözden kaçırdıysanız aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Pakmaya Mutfağın Yıldızı Blog İçerikleri

Mutfağın Yıldızı logosu

Mutfakların olmazsa olmazı Pakmaya’nın Mutfağın Yıldızı adlı platformu farklı tarifler ve blog içerikleriyle mutfakları tatlandırmaya devam ediyor.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Pakmaya Profesyoneller Dünyası Blog İçerikleri

pakmaya profesyoneller dünyası logo

Pakmaya’nın fırın ve tatlı ustalarının buluşma noktası olarak konumlandırılan Pakmaya Profesyoneller Dünyası adlı platformu için hazırladığımız içeriklerin listesini ise aşağıda bulabilirsiniz:

Temmuz 2020’de Yayınlanan Popupsmart Blog İçerikleri

popupsmart logo

Herhangi bir web sitesi için basit şekilde pop-up oluşturmayı sağlayan Popupsmart, satış telefon trafiği ve email abonesi artırma gibi dönüşüm hedeflerine hızlı ulaşım imkanı sağlarken aynı zamanda dijital pazarlama ve web sitelerinin başarılı bir konuma gelebilmesi için bilgilendirici bloglara da yer veriyor.

Dönüşüm odaklı bir email pop-up nasıl olmalı merak ediyorsanız bu konuda detaylı bilgiyi farklı sektörlerin liderlerinin kullandığı email pop up örnekleriyle birlikte The Complete Guide to Email Popup with Brilliant Examples adlı İngilizce içerikte bulabilirsiniz.

Temmuz 2020’de Yayınlanan Vetrium Blog İçerikleri

vetrium logo

Çayyolu, Bilkent, Yaşamkent, Alacaatlı, Beytepe ve Ümitköy veteriner ihtiyaçlarına çözüm sunan Vetrium Veteriner Kliniği için hazırlanan blog içeriklerini aşağıda bulabilirsiniz:

Temmuz 2020’de Yayınlanan Villa Yapı Blog İçerikleri

Villa Yapı logo

Modern hazır yapı üreticisi Villa Yapı için okuyucunun beğenisine sunulan blog içeriklerini aşağıdaki listede bulabilirsiniz:

alt text
YAZARBengü Dinçer

Genel
ile ilgili içerikler.

alt textGenel

Flatart Markalarının Eylül Ayında Yayınlanan İçerikleri

Uzman ekibi ile bünyesindeki markaların dijital performansını en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen, dijital pazarlama ajansı Flatart’ın sağladığı hizmetler içerisinde bulunan SEO ve içerik üretim hizmeti, dönüşüm bazında en belirleyici faktörlerden.  Flatart’ın SEO & içerik ekibinin kullanıcı yönelimlerini, dönemsel trendleri ve ihtiyaçları analiz ederek hazırladığı blog içerikleri, markaların potansiyel müşterilerini dönüştürmesini ve daha fazla kitleye ulaşmasını [...]

alt text
Hatice Özşahan

alt textGenel

Flatart Markalarının Ağustos Ayında Yayınlanan İçerikleri

Dijital pazarlama ajansı Flatart‘ın, sunduğu hizmetler içerisinde bulunan SEO ve içerik üretimi ile markaların arama motorlarında daha fazla görünürlük kazanmasını sağlayarak satışlarını ve dönüşümlerini artırmayı sağlıyor. Flatart SEO ve içerik ekibinin potansiyel müşteri ve kullanıcıların dönemsel ihtiyaçlarını, yönelimlerini analiz ederek özenle hazırladığı ve Ağustos 2020’de yayınlanan blog içeriklerini aşağıda marka özelinde inceleyebilirsiniz. Arcadium Alışveriş Merkezi [...]

alt text
Hatice Özşahan