Genel

Flatart Markalarının Haziran Ayında Yayınlanan İçerikleri

Dijital Pazarlama Ajansı Flatart’ın hizmet kalemleri içerisinde bulunan SEO ve içerik üretimi hizmeti; markaların geniş kitlelere ulaşmasını, potansiyel müşterilerin dönüşüme teşvik edilmelerini ve kullanıcılara faydalı içerikler sunarak marka algısını güçlendirmeyi sağlıyor. Flatart SEO & içerik ekibinin kullanıcı eğilimleri ve dönemsel ihtiyaçları analiz ederek hazırladığı ve Haziran 2020’de yayınlanan tüm içerikleri ise aşağıda marka özelinde bulabilmeniz [...]

alt text
Bengü Dinçer
alt text

Dijital Pazarlama Ajansı Flatart’ın hizmet kalemleri içerisinde bulunan SEO ve içerik üretimi hizmeti; markaların geniş kitlelere ulaşmasını, potansiyel müşterilerin dönüşüme teşvik edilmelerini ve kullanıcılara faydalı içerikler sunarak marka algısını güçlendirmeyi sağlıyor.

dijital pazarlama ve içerik üretimi

Flatart SEO & içerik ekibinin kullanıcı eğilimleri ve dönemsel ihtiyaçları analiz ederek hazırladığı ve Haziran 2020’de yayınlanan tüm içerikleri ise aşağıda marka özelinde bulabilmeniz mümkün. Gözden kaçırmış olabileceğiniz içerikleri incelemek için listemize göz atabilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Arcadium AVM Blog İçerikleri

arcadium avm logosu

Modern mimarisi, seçkin mağazaları, rahat bir alışveriş keyfi sunan detaylarının yanı sıra Koronavirüs salgınına karşı mücadelesi ile de dikkat çeken Arcadium AVM’de geçerli olan hijyen kurallarını, Güvenli Bir Alışveriş Deneyimi İçin Koronavirüs’e Karşı Alınan Önlemler başlıklı içeriği görüntüleyerek öğrenebilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Baumerk Blog İçerikleri

baumerk logosu

Yapı kimyasalları uzmanı Baumerk için hazırlanan Teraslarda Su Yalıtımı Yapmanın Önemi ve Uygulama Adımları başlıklı içerik, balkon ve teras gibi sıklıkla kullanılan ve yağışa maruz kalan alanların sağlığını konu alıyor. Siz de bu içeriğe göz atarak teras ve balkon su yalıtımının önemine dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Çam Otel Blog İçerikleri

Çam Termal Otel logosu

Ankara’nın yeşil doğası ile meşhur Kızılcahamam ilçesinde termal bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için 5 yıldızlı otel konforu sunan Çam Otel için hazırlanan ve seyahat severleri bilgilendirmek amacıyla Haziran 2020’de yayına alınan blog içeriklerini aşağıda bulabilirsiniz.

– Türkiye’nin en önemli turizm kalemlerinden sağlık turizmi ile ilgili bilgiler için Sağlık Turizmi Nedir? Türkiye’de Sağlık Turizmi başlıklı içeriğe göz atabilir,
– Pandemi nedeniyle evde geçirilen süre artarken hareketli bir yaşam sürmek için Evde Spor Yapmak İçin Uygulayabileceğiniz 10 Egzersiz başlıklı içeriği inceleyebilir,
– Salgın endişesi yaşamadan nasıl tatil yapabileceğinizi öğrenmek için Güvenli Bir Tatil İçin Çam Otel’de Uygulanan Hijyen Kuralları başlıklı içeriği okuyabilir,
– Sağlık açısından büyük önem taşıyan vitaminler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Vitamin Eksikliği Belirtileri ve Vitamin Almanın Doğal Yolları başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Doğtaş Blog İçerikleri

Doğtaş logosu

Türkiye mobilya sektörünün köklü markalarından Doğtaş, hem yurt içinde hem de yurt dışında evlerin en vazgeçilmez parçalarını oluşturmaya devam ediyor. Buna ek olarak, ev dekorasyonu, mobilya seçimi ve mobilya trendleri odağında içerikleriyle yaşam alanında tarz ve uyumu yakalamak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor.

Bu doğrultuda siz de;
– Kitaplık düzenlerken işinize yarayacak ipuçlarının listelendiği Kitap Kurtları İçin Kitaplık Düzenleme Önerileri başlıklı içeriği inceleyebilir,
– Vücut sağlığı için kritik bir önem taşıyan yataklar hakkında bilgi edinmek ve yatak alırken dikkat etmeniz gereken faktörleri öğrenmek için Yatak Seçimi Nasıl Yapılmalı? Doğru Yatak Tercihinin 5 Püf Noktası başlıklı içeriğe göz atabilir,
– Genç ve çocuk odalarını şekillendirirken işinizi kolaylamak için Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ile Yaşam Alanını Baştan Yaratın! başlıklı içeriği dikkate alabilir,
– Yemek odası ile oturma odasını nasıl birlikte kullanabileceğinize dair fikirler için Living Room-Dining Room Combo Ideas With Tricks başlıklı İngilizce içeriği okuyabilir,
– Geleneksel Türk evleri ile ilgili ipuçları için Turkish Decoration Tips For A Home Like A Palace başlıklı İngilizce içeriği inceleyebilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Liva Pastacılık Blog İçerikleri

Liva Pastacılık logosu

Ankara’nın en lezzetli mutfağı Liva Pastacılık, hem göze hem de damaklara hitap eden ürün seçeneklerinin yanı sıra lezzet tutkunlarına ilham verecek blog içerikleri ile de göz doldurmaya devam ediyor. Haziran ayının içeriklerine göz atmak için ise aşağıdaki açıklamaları dikkate alabilirsiniz.

– En popüler ve faydalı meyve kuruları hakkında geniş bir bilgi edinmek için Faydaları ile 6 Leziz Meyve Kurusu başlıklı içeriği incelemenizi tavsiye ederiz.
– Küçük-büyük herkesin favorisi mozaik pasta yapımına dair bilgi edinmek için ise mutlaka Vazgeçilmez Lezzet: Mozaik Pasta Nasıl Yapılır? başlıklı içeriği görüntülemelisiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Matbuu Blog İçerikleri

Matbuu logosu

Türkiye’nin online matbaası Matbuu, hızlı ve kaliteli baskı ürünü ihtiyaçları için web sitesi üzerinden hizmet vermeyi sürdürürken blog içerikleri ile de işletmeleri, bireysel kullanıcıları ve girişimcileri bilgilendirmeye devam ediyor.

Haziran 2020’de Matbuu için hazırlanan ve yayınlanan blog içeriklerini ise aşağıda görebilirsiniz.
– Matbuu’da kişiselleştirebilme imkanı ile sunulan baskı ürünlerine dair bilgi edinmek için Baskı Ürünlerinize Matbuu’nun “Kendin Tasarla” İmkanı ile Sahip Olun! başlıklı içeriğe göz atabilir,
– Herkesin hayatında mutlaka karşılaştığı “font” kavramı hakkında bilgi sahibi olmak için Font Nedir ve Yazı Fontu Seçilirken Nelere Dikkat Edilir? başlıklı içeriği inceleyebilir,
– COVID-19 salgınına karşı işletmelerin mutlaka dikkat etmesi gereken noktaları COVID-19 ile Mücadelede İşletmeler İçin Önem Taşıyan Hijyen Kuralları başlıklı içerikten öğrenebilir,
– Düğün sezonunda en çok araştırılan konulardan biri olan davetiyeler hakkında bilgi edinmek için ise Düğün Sezonuna Hazırlık: Davetiye Boyutları başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Pakmaya Mutfağın Yıldızı Blog İçerikleri

Mutfağın Yıldızı logosu

Mutfakların vazgeçilmez parçası Pakmaya’nın Mutfağın Yıldızı adlı platformu için oluşturduğumuz Babalar Günü içeriğinin haziran ayının en dikkat çeken içeriklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. 21 Haziran 2020 tarihine denk gelen Babalar Günü’nde babaları mutlu etmenin en tatlı yollarının listelendiği Babalar Günü İçin Tatlı Bir Sürpriz Hazırlamak İsteyenlere 5 Özel Tatlı Tarifi başlıklı içeriği buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Popupsmart Blog İçerikleri

Popupsmart logosu

Herhangi bir web sitesi için pratik bir şekilde pop-up oluşturmayı mümkün kılan Popupsmart; dönüşümleri artırma hedefine yönelik entegrasyonlar, hedefleme ve analiz araçları ile de web sitesi sahiplerinin amaçlarını hızla gerçekleştirmelerine zemin hazırlıyor. Aynı zamanda web sitelerinin başarıya ulaşmak adına atabileceği adımlarla ilgili bilgilendirme içeriklerine de sahip olan Popupsmart için hazırlanan haziran ayı blog içerikleri ise aşağıda sıralanmıştır:

– Hedef kitleye ulaşmayı kolaylaştıran e-posta bulma araçlarının sıralandığı Top 12 Email Finder Tools: Pros and Cons + Reviews 2020 başlıklı içerikte, söz konusu araçlarla ilgili detayları da bulabilirsiniz.
– Mobil kullanıcı deneyimini sarsmadan pop-up oluşturmanın püf noktalarını içeren How to Create Converting Mobile Popups (Without Lowering Your SEO) başlıklı içeriği de mutlaka incelemelisiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Vetrium Veteriner Kliniği Blog İçerikleri

Vetrium logosu

Başkent Ankara’nın Çayyolu, Bilkent, Beytepe, Yaşamkent, Alacaatlı ve Ümitköy veteriner ihtiyaçları için donanımlı ekibiyle veterinerlik hizmetleri sunan Vetrium Veteriner Kliniği de Flatart’ın, patili dostlarının sağlığı ve yaşam standartlarını önceliklendiren hayvan sahipleri için blog içerikleri ürettiği markalardan. Vetrium Veteriner Kliniği için hazırlanıp Haziran 2020’de yayına alınan blog içeriklerini ise aşağıda bulabilirsiniz:

– Köpeğinizin aslında kaç yaşında olduğunu biliyor musunuz? İnsan yaşı ile kıyaslanarak yapılan hesaplamayı öğrenmek için Köpek Yaşı Hesaplama Rehberi başlıklı içeriği okuyabilirsiniz.
– Neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir tartışma konusu olan kedi tüyünün insan sağlığı üzerindeki etkilerini ise Kedi Tüyü İnsan Sağlığı İçin Zararlı Mı? başlıklı içerikten öğrenebilirsiniz.

Haziran 2020’de Yayınlanan Villa Yapı Blog İçerikleri

Villa Yapı logo

Prefabrik ve konteyner yapı üreticisi Villa Yapı için hazırlanan ve haziran ayında okuyucu ile buluşan blog içeriklerini de yine aşağıda listelenmiş şekilde bulabilirsiniz:

– Son dönemin küçük ev trendlerine dair ayrıntılarla dolu Uygun Maliyete Sahip Olabileceğiniz Küçük Evler başlıklı içeriğe göz atarak bütçenize uygun ev seçeneklerini öğrenebilirsiniz.
– Tatil için otel ve diğer konaklama seçeneklerini tercih etmeyen, bunun yerine yazlık ev konforuna sahip olmak isteyenler ise En Çok Tercih Edilen Yazlık Ev Modelleri başlıklı içeriği inceleyebilir.
– Konteyner yapıların kullanıma hazır hale gelene kadar geçen üretim sürecini ise Konteyner Yapım Süreçleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlıklı içeriği inceleyerek öğrenebilmeniz mümkün.

alt text
YAZARBengü Dinçer

Genel
ile ilgili içerikler.

alt textGenel

Markaların TikTok Pazarlaması Nasıl Olmalı?

Dünya çapında 2 Milyar indirmeye ulaşan, 35 Milyon kişiyi aşkın Türk kullanıcısı olan TikTok, Covid-19 gündeminden dolayı evde kalan kullanıcıların kullandığı en popüler uygulamalar arasına girmiş bulunuyor. Uygulamanın yaptığı bu sükseyi değerlendirmek,  markaların TikTok Pazarlaması aksiyonları açısından önem taşıyor. TikTok yetkilileri, Türkiye’de 8-9 Milyon arasında olan aktif kullanıcı sayısının, karantina döneminde %30 artmış olduğunu bildirdi. [...]

alt text
Şerife Aytekin