BAŞARI HİKAYESİ

UN Women

Karanlığı Aydınlat Projesi

Her sene 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü ile 10 Aralık İnsan Hakları Günü arasında 16 gün boyunca devam eden ve Birleşmiş Milletler tarafından küresel ölçekte planlanan bir kampanya süreci yönetilmektedir.

Verilen Hizmetler

Digital Ads
Dijital Danışmalık
Web Geliştirme

Künye

  • Proje Sorumlusu:
  • Marka Yöneticisi:
  • Reklam Stratejisi & Yönetimi:
  • Backend Geliştirme:
  • Simay Akkurt
  • Burcu Okurgan
  • Şerife AytekinŞerife Aytekin
  • Celal Yeşil

Başarı Hikayesi

UN-Women tarafından 2020 yılında yapılan 16 günlük aktivizim programı ise; "Kadına Yönelik Siber Şiddete Dur De!” başlığı ile hayat buldu ve bizler de projenin Flatart ekibi olarak Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Dijital Reklam Stratejisi ve Yönetimi, Web Sitesi Geliştirme süreçlerini üstlendik.


220.000 Ateş Böceği Yakıldı…

Nasıl hazırlandık?

Siber Şiddet konusuna dair mesajımızı doğru bir şekilde aktarabileceğimiz bir platforma ihtiyacımız vardı. Backend geliştirmeler ile hazırladığımız web sitesinde, konuşulurluğu yüksek konsept içerikler yayınladık ve kullanıcıları bir ateş böceği yakmak için sitemize davet ettik.

Kullanıcıları bu platforma çekmek ve projenin bir parçası yapmak adına seslenmek istediğimiz hedef kitleye odaklanarak dijital mecra planlaması hazırladık. Mesajımızın yayılması için dönemin en popüler aracılarından Instagram story filtrelerine başvurarak kullanıcıları challange’a davet ettik. Hazırlanan içerikler ülkemizin önde gelen ünlü isimleri ve influencerları ile desteklendi ve kısa kısa bir sürede 17 Milyon kullanıcıya eriştik.

“Filtrelerin yanı sıra Siber Şiddete karşı başlattığımız Twitter kampanyası ile sırasıyla hashtag, erişim, trafik modellerinde açılan kreatiflerle toplamda 34,382 video izlenme, 16,439 tweet etkileşimi aldık.”

Diğer başarı hikayelerimiz.

Liva Pastacılık

Dijital pazarlama danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu ve reklam hizmeti verdiğimiz e-ticaret markamız.

%5.79

E-Ticaret ciro dönüşüm oranı

+4.500

'den fazla aylık sipariş adeti

Başarı hikayesine git

TCDD Taşımacılık

Website UI/UX tasarım, yazılım geliştirme ve arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti verdiğimiz markamız.

+%24

Dönüşüm oranı artışı.

+%125

Organik trafik artışı.

Başarı hikayesine git

Websiteniz için
ücretsiz rapor sunalım.

Müşterilerinizle buluştuğunuz ve ilk izlenimde etkili olan websitenizin performansını analiz edelim ve sonuçları size rapor edelim.

alt text
X

Formu doldurun.

Bilgi almak için bilgilerinizi formdaki alanlara girin, en kısa sürede size dönüş yapalım.

alt text