Başarı Hikayesi

RobesNmore

robesNmore, Kaliforniya'da bulunan ve havlu, bornoz ve diğer nevresimlerin ithalatı, üretimi ve toptan satışı konusunda uzmanlaşmış bir aile şirketidir. 2019'da e-ticaret mağazalarının organik trafiğini ve satışlarını artırmak için bir dijital pazarlama stratejisine yatırım yapmaya karar verdiler.

+132%

Organik Oturum

+44%

Yeni Kullanıcılar

+22%

Alışveriş Dönüşümü

Verilen Hizmetler

SEO
Digital Ads
İçerik Pazarlama 

Künye

  • Marka Yöneticisi:
  • Digital Ads:
  • SEO Yöneticisi:
  • Web Geliştiricisi
  • İçerik Yazarı:
  • Rana Temiz
  • Erman Yaman
  • Emel Elbeyoğlu
  • Serkan Sarıçiçek
  • Tugay Demir

Doğru SEO Stratejisi Sayesinde
Organik Ziyaretlerde %132 Artış

robesNmore, uyguladığımız doğru SEO stratejisi ile organik trafikte önemli bir artış yaşadı. robesNmore web sitesinin organik trafiği, 2 yıl içinde %132 oranında artış yaşadı. Hedef anahtar kelimelerin arama motoru sıralamalarında da önemli bir iyileşme yaşandı.

Hedef anahtar kelimeler belirlenerek, iyi optimize edilmiş yüksek kaliteli içerikler oluşturularak ve bu içerikler içerisinde iç linkleme yapılarak web sitesi için özgün blog içerikleri üretildi.

robesnMore

Üretilen ve geliştirilen içerikler sayesinde, SEO hizmetimize başladıktan sonra sayfa görüntülenmesinde %317'lik bir artış oldu.

İçerik pazarlaması ve link inşası ile ilk 2 yıl içerisinde hedeflenen anahtar kelimelerde ilk sayfa hedeflerine ulaştık.

robesnMore
Başarı Hikayesi

Hedef Anahtar Kelimelerdeki Pozisyon Değişiklikleri:

"Wholesale Robes" 10. sıradan 2. sıraya

"Spa Robes Wholesale" 4. sıradan 3. sıraya yükseldi

"Wholesale Bathrobes" 12. sıradan 3. sıraya

"Waffle Robes Wholesale" 10. sıradan 1. sıraya

Başarı Hikayesi

Organik Trafik Üreten Anahtar Kelimelerde %344 Artış

Tüm bunlara ek olarak, faaliyetlerimize başladığımız günden bu yana organik trafik üreten anahtar kelime sayısını %344'lük bir artışla 900'den 4.000'e çıkarmayı başardık.

Ayrıca, arama motoru görünürlüğünü engelleyebilecek teknik sorunları belirlemek ve düzeltmek için web sitesinin sayfa içi denetimini gerçekleştirdik. Kırık bağlantıları düzelttik ve sitenin navigasyon yapısını kullanıcı deneyimine daha uygun olacak şekilde geliştirdik.

Genel olarak, robesnMore doğru SEO stratejisi ile web sitesinin organik trafiğini ve satışlarını artırmada başarılı oldu ve dijital pazarlama stratejilerinin önemli bir parçası olarak SEO operasyonlarımıza yatırım yapmaya devam ediyorlar.

robesnMore
Başarı Hikayesi

Reklam Optimizasyonları ile Yeni Kullanıcı Sayısında %44, Alışveriş Dönüşümlerinde %22 Artış!

iki laptop bilgisayar ekranında tcdd taşımacılık web sitesi görüntüleniyor

robesNmore, arama ağı reklamları sayesinde zaman içerisinde online satışlarında önemli ölçüde artış ve daha yüksek dönüşüm oranı elde etti ve bu alana yatırım yapmaya devam ediyor! Bu yatırımın sonucunda 2 yıllık süreçte ücretli arama pazarlaması ile yeni kullanıcı kazanımında %44, alışveriş dönüşümünde %22 ve gelirde %68 artış yaşadık!

İlk olarak, markanın ürünleriyle ilgili ve yüksek aranma hacmine sahip anahtar kelimeleri belirlemek için araştırmalar yaptık ve reklam stratejisini belirlemek için sektördeki rakipleri analiz ettik.

iki laptop bilgisayar ekranında tcdd taşımacılık web sitesi görüntüleniyor
iki laptop bilgisayar ekranında tcdd taşımacılık web sitesi görüntüleniyor

Araştırmalarımıza dayanarak, farklı kampanya setleriyle bir dizi arama ağı reklamı oluşturduk. Reklamları özellikle markamızın satış yapmayı hedeflediği belirli coğrafi konumlara ve demografik özelliklere yönelik olarak hazırladık. Rakiplerin kampanyaları analiz edildi ve karşılama sayfası, reklamı destekleyecek şekilde fiyatlandırma iletişimine vurgu yapılarak yeniden tasarlandı.

Websiteniz için
ücretsiz rapor sunalım.

Müşterilerinizle buluştuğunuz ve ilk izlenimde etkili olan websitenizin performansını analiz edelim ve sonuçları size rapor edelim.

alt text
X

Formu doldurun.

Bilgi almak için bilgilerinizi formdaki alanlara girin, en kısa sürede size dönüş yapalım.

alt text